Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин привітав довгожителя Івана Кругляка зі 100-річчям

09.09.2020
 Сергій Сухомлин привітав довгожителя Івана Кругляка зі 100-річчям

Сторіччя на своєму життєвому порозі відзначає сьогодні учасник бойових дій, поважна людина з великим трудовим і життєвим досвідом  -   житомирян Іван Кругляк.

Добрий, енергійний, сповнений оптимізму чоловік зустрічав сьогодні  міського голову Сергія Сухомлина, який прийшов привітати його з поважним ювілеєм.

«Ви пройшли велику життєву школу, стійко подолали найтяжчі випробування голодомору, воєнного часу, самовіддано підіймали країну з руїн. Бажаємо вам здоров’я, добробуту, миру та добра. Сподіваємось на запрошення на ваш наступний ювілей»,  – звернувся до ювіляра  міський голова. З теплими словами  він вручив довгожителю квіти, вітальний лист та подарунок.

Довідково: Іван Кузьмич Кругляк народився 8 вересня 1920 року на Сумщині, у родині селян. У 16 років пішов навчатися, а згодом і працювати фрезерувальником на машинобудівному заводі в м. Сумах.

  У жовтні 1940-го потрапив на фронт, був поранений. Під час війни молодий боєць отримав фах радіооператора та шифрувальника, відтак у січні 1943 року, після боїв за Північну Осетію, був відкликаний з фронту та направлений на службу до тодішнього Управління НКВС Ростовської області. З того часу Іванові Кругляку довелось служити у різних частинах колишнього СРСР.

  Наприкінці 1948 року оперуповноважений спецвідділення був призначений до Управління внутрішніх справ Житомирської області. Сюди він привіз із Таджикистану і свою дружину. Тут залишилися працювати та жити. Загалом службі в правоохоронних органах Іван Кузьмич віддав понад  40 років.

  Ветеран Іван Кругляк нагороджений низкою медалей та орденів, зокрема «За оборону Кавказу», «За бойові заслуги», орденом Вітчизняної війни II ступеня та іншими.