Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Чергова партія нових тролейбусів у Житомирі – на ТТУ їх уже 16

10.09.2020
Чергова партія нових тролейбусів  у Житомирі – на ТТУ їх уже 16

До міста  приїхали нові тролейбуси -  на КП «Житомирське тролейбусне-трамвайне управління»  їх уже 16.  Нові одиниці  електротранспорту  вже пройшли обкатку та завтра вийдуть на міські маршрути.

Заступник міського голови Олександр Шевчук каже: додаткові одиниці техніки  рівномірно  розподілили між маршрутами, і завтра о 5:30 год тролейбуси вийдуть на лінії.

 «Оскільки в нас закрита вулиця Велика Бердичівська,  наразі виникають проблеми з виїздом з деяких районів, як-от:  Крошня та мікрорайон Польова. Тому завтра в  мікрорайон Крошня  запустять додаткові 4 одиниці електротранспорту, на  Польову - 2 одиниці… Прошу пільговиків утриматись від поїздок у міському транспорті  зранку в години пік і дати можливість учням доїхати до шкіл та працюючим людям – до роботи. На сьогодні карантинні заходи не відмінені », -  прокоментував ситуацію  Олександр Шевчук щодо проблемного виїзду з деяких районів міста.

Нагадаємо,  що попередня  партія тролейбусів  надійшла в  житомирське ТТУ у серпні. Загальна  кількість нових одиниць техніки білоруського виробництва «Белкоммунмаш», які  надійдуть у місто до кінця року, -  50. Новий електротранспорт комфортний,  безпечний,  зручний для маломобільних груп населення та  простий в експлуатації. Вартість одного тролейбуса – 187 800 євро.