Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді показали свої найкращі роботи

12.09.2020
Вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді показали свої найкращі роботи

Біля кінотеатру «Жовтень» сьогодні, 12 вересня, можна побачити цікавих роботів, моделей-копій транспортної техніки, макети будинків та житлових споруд, різноманітні моделі суден, цікаві вироби з глини та пластиліну, вироби з дерева, оригінальні вироби з соломи, вишукані вироби з бісеру та інших природніх матеріалів. Все це створили юні обдаровані діти  - вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

 «Наші вихованці щорічно є стипендіатами міського голови, а навчання в закладі безкоштовне. Мережа гуртків дуже різноманітна, представлена науково-технічним, декоративно-ужитковим та дослідницько-експериментальним напрямами. Вік  вихованців закладу - від 6 до 21 року», - кажуть  педагоги.

Один з найбільших закладів позашкільної освіти міста Житомира запрошує учнівську молодь на навчання.  Докладніше про міський центр творчості  можна дізнатися  на сайті, а електронну заявку на вступ - подати тут.

Адреса закладу - вул. Пушкінська, 19; вул. Гагаріна, 22; вул. Б.Тена 82 а; вул. святого Йоана Павла II, 3. Контактний телефон:  0412-22-56-97. Електронна адреса - zhitomir_mcnttum@ukr.net.