Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

14.09.2020
До уваги отримувачів житлових  субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг органам соціального захисту населення необхідна інформація про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, в тому числі постачання та розподіл природного газу.

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі інформації про набір послуг та дані підприємств-надавачів (назва, номер особового рахунку), яку вказує одержувач житлової субсидії у заяві про призначення житлової субсидії.

Законодавством передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати орган соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо зміни виконавця комунальних послуг. У разі неповідомлення про зміну обставин у встановлені терміни, надання призначеної житлової субсидії буде припинено.

Своєчасне надання громадянами інформації про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлової субсидії.

Таким чином, з метою своєчасного та коректного надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема, постачальника природного газу для побутових потреб.

 

За інформацією департаменту соціальної політики Житомирської міської ради