Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

19 - 20 вересня у Житомирі відбудуться Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон»

16.09.2020
19 - 20 вересня у Житомирі  відбудуться Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон»

Відповідне рішення щодо організації проведення змагань прийняли сьогодні, 16 вересня, члени виконавчого комітету міської ради на своєму черговому засіданні. Організацію та проведення 19-20 вересня на території міського Гідропарку змагань з веслування на човнах «Дракон» із дотриманням протиепідемічних заходів доручено забезпечити управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з громадською організацією «Федерація з веслування на човнах «Дракон» Житомирської області».

Начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук зазначила:

 «19-20 вересня ми вперше у Житомирі очікуємо учасників Кубку України серед дорослих та Чемпіонату України серед команд ДЮСШ з веслування на човнах «Дракон». 20 вересня відбудеться корпоративний фестиваль з веслування на човнах «Дракон» «Поліський дракон». Усі ці заходи проходитимуть у міському Гідропарку з дотриманням протиепідемічних заходів. До Житомира з’їдуться учасники із кількох міст України. Думаю, це будуть дуже видовищні змагання».

Нагадаємо, 21-23 серпня, у Києві на Чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон» спортсмени Житомирської міської ОТГ завоювали 27 призових місць, з них: 7 - золотих 11 - срібних 9 – бронзових