Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Гендерну рівність у спорті презентували на житомирській «Спартак Арені»

16.09.2020
 Гендерну рівність у спорті презентували  на житомирській «Спартак Арені»

Сьогодні, 16 вересня, стадіон «Спартак Арена» гостинно зустрів учасників Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlimpicLad. Представники проєкту #OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність в спорті», що впроваджується НОК України, розповіли вихованцями СДЮСШОР з футболу «Полісся» про сучасні тенденції у впровадженні гендерної рівності в спорті. 

Під час футбольного матчу між командами, до кожної з яких входили як юнаки, так і дівчата СДЮСШОР з футболу «Полісся», його учасники  презентували не лише високу спортивну майстерність, але й відкрили для себе важливість досягнення гендерної рівності у спорті.

Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Віктор Малюта зазначає, що гра була не лише надзвичайно цікавою та захоплюючою. Такі заходи показово доводять, що дівчата та юнаки мають рівні можливості для досягнення успіху, зокрема, у спорті, та ламають стереотипи щодо ролі дівчат у спорті, зокрема, що футбол – це суто чоловіча справа.

СДЮСШОР з футболу «Полісся» вже другий рік поспіль формує свою жіночу команду. З кожним роком кількість дівчат, які виявили бажання займатися футболом, зростає. На сьогодні в СДЮСШОР з футболу «Полісся» тренується 32 дівчинки.