Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Маска у подарунок та роз’яснювальна робота від поліції!

22.09.2020
Маска у подарунок та роз’яснювальна робота від поліції!

Таким чином представники патрульної поліції  у Житомирській області та заступник міського голови Олександр Шевчук хотіли привернути увагу громадськості до продовження карантинних заходів у Житомирській міській ОТГ. 

«Рейд-перевірка маршруток на дотримання протиепідемічних норм та особисті  розмови – роз’яснення з пасажирами – саме так плануємо робити аби пояснювати громадянам про правила безпеки. Обмеження діють! Більшість житомирян вже думають, що вірус зник, але то не так! Житомир уже у жовтій зоні, ми мусимо знову об’єднати зусилля і показати, що ми освідченні та дисципліновані!», - наголосив Олександр Шевчук.

Поліція провела роз’яснювальні роботи з пасажирами та водіями, в котре пояснили запроваджені обмежувальні заходи. Більшість пасажирів сприймало з порозумінням дані заходи. У разі відсутності масок у пасажирів, Олександр Шевчук дарував їх. Дана акція покликана привернути увагу громадськості до обмежень, що діють на території Житомирської міської ОТГ.

Нагадаємо, що станом на 21 вересня Житомир знаходиться у жовтій  зоні.На території ОТГ діють обмеження відповідно до рішення виконавчого комітету від 31.08.2020 №1021.