Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До міського бюджету надійшла субвенція

09.08.2017
До міського бюджету надійшла субвенція

Виконавчий комітет Житомирської міської ради розподілив субвенції з державного бюджету під час засідання 9 серпня.

Видатки управління охорони здоров’я збільшено по спеціальному фонду міського бюджету на 10 000 000 гривень на придбання обладнання і предметів довгострокового користування.

«В першу чергу, субвенція з державного бюджету піде на закупівлю обладнання для створення центру сучасної хірургії на базі Центральної міської лікарні № 2. У Житомирі є фахівці, які зможуть працювати на сучасному обладнанні. Це дозволить удвічі зменшити час перебування пацієнта на денному стаціонарі, удвічі зменшить ризики післяопераційних ускладнень та зменшує час на реабілітацію пацієнта після оперативного втручання», – пояснює Матвій Хренов, заступник міського голови.

Окрім цього, збільшено доходи загального фонду міського бюджету на 95 940 800 гривень по коду класифікації доходів бюджету 41030800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субвенцій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло- водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот».

Також збільшено доходи спеціального фонду міського бюджету на 10 000 000 гривень по коду класифікації доходів бюджету 41034500 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».