Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі стартував «Нова пошта - космічний напівмарафон»

27.09.2020
У Житомирі стартував «Нова пошта - космічний напівмарафон»
«Нова пошта - космічний напівмарафон» у місті  Житомирі  проходить вже вп’яте.  З метою  дотримання усіх карантинних норм та рекомендацій в умовах  пандемії Covid-19,   традиційний для житомирської громади захід цьогоріч проходить у новому онлайн-форматі JustRun. Попри те, що обставини не дозволили провести масовий спортивних захід у звичному форматі, для участі у напівмарафоні зареєструвалося понад 800 спортивних ентузіастів. 
 
Локацію для старту та фінішу  організовано на майдані імені С.П. Корольова. Також пункти підтримки учасників  облаштовано  Полтаві та Києві. Щоб не створювати скупчення людей,   учасники стартуватимуть (до 11:00 год.)та фінішуватимуть (до 14:00 год.) самостійно. Визначення переможців здійснюватиметься за допомогою  GPS-трекера та додатку STRAVA. 

«Особливий онлайн-формат дозволив об’єднати спортсменів з різних міст України та світу, адже таким чином у напівмарафоні можна брати участь дистанційно, біжучи у будь-якому місті та  будь-яким маршрутом. У забігах на дистанціях у 21 км, 10 км та 5 км змагатимуться спортсмени з Житомира, Києва, Полтави, Миколаєва, а також  з Дніпра, Херсону, Запоріжжя, Луцька і Рівного, Одеси, Чернігова, Вінниці, Львова та Кривого Рогу та багатьох інших міст України. Зареєстровані й учасники із-за кордону. Для кожного, хто приєднався до  заходу, підготовлено спеціальні медалі та подарунки, що нагадуватимуть про участь у «V  Нова пошта - космічному напівмарафоні»», - зазначила Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

До масштабного спортивного заходу можуть долучитися і діти віком до 12 років. Аби стати учасником  дитячого онлайн міні-напівмарафону, малеча має пробігти дистанцію 210 метрів та зробити круте фото з цієї пробіжки (старт, процес чи фініш – головне, щоб це було по-біговому). Фото необхідно опублікувати  на сторінці у Фейсбуці чи Інстаграмі з  хештегом #cosmichalfmarathon та відміткою  сторінки: https://www.facebook.com/newrun.ua.

Про результати  напівмарафону читайте на сайті Житомирської міської ради згодом.