Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Департамент соціальної політики повідомляє щодо проведених заходів із психологічної реабілітації та професійної адаптації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС

29.09.2020
Департамент соціальної політики повідомляє щодо  проведених заходів із психологічної реабілітації та професійної адаптації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС

Соціальний захист учасників АТО/ООС і постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей є одним з пріоритетів у діяльності департаменту соціальної політики Житомирської міської ради.

Так, відповідно до бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» департамент  у поточному році  здійснює реалізацію зазначених заходів.

Зазначені заходи  проводилися  з учасниками АТО/ООС, які звернулися з заявами та належними документами  до управлінь соціального захисту населення Корольовського і Богунського районів.

Відповідно до державних асигнувань, які були виділені на професійну адаптацію учасників АТО/ООС в сумі 205 294,70 грн., департаментом соціальної політики Житомирської міської ради  заключено  39 договорів  про  відшкодування вартості надання послуг із здійснення заходів із професійної адаптації,  з них 7 договорів на вивчення іноземних мов  на загальну суму  30 800,00 грн. і 32 договора на підготовку водіїв  транспортних засобів  різних категорій на загальну суму 173 645,20 грн.

Відповідно до державних асигнувань, які були виділені на психологічну реабілітацію учасників АТО/ООС в сумі 983 808,00 грн., департаментом соціальної політики Житомирської міської ради   заключено  92 договора про  відшкодування вартості надання послуг із здійснення заходів із психологічної реабілітації, з них 41  договір  укладено з особами з інвалідністю внаслідок війни  з числа учасників АТО/ООС на загальну суму 39 390,75 грн. і 51 договір укладено з учасниками бойових дій  з числа учасників АТО/ООС на загальну суму 587 979,0 грн.

Також,  на підставі поданих проїзних документів,  4 учасникам АТО/ООС було відшкодовано витрати на оплату проїзду до суб’єкту надання послуг для проходження психологічної реабілітації на загальну суму 3 214,64 грн.