Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«День любові, милосердя і добра» - у Житомирі відбувся святковий захід з нагоди Дня усиновлення

30.09.2020
«День любові, милосердя і добра»  -  у Житомирі відбувся святковий захід з нагоди Дня усиновлення
Сьогодні, 30 вересня, в Україні відзначають День усиновлення. Це свято всіх усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які взяли у свої родини дітей, які з різних причин втратили рідні сім’ї.
 
З нагоди свята, встановленого Указом Президента від 27 листопада 2008 року, у Домі української культури провели захід «День любові, милосердя і добра», під час якого відбулися  святковий концерт та арттерапевтичний майстер-клас. Організатори свята: Житомирський міський центр  соціальних служб міської ради спільно з управлінням культури міської ради.
 
Заступниця міського голови Марія Місюрова висловила вдячність небайдужим до дитячої долі прийомним батькам, батькам-вихователям та усиновителям,  зазначивши: «Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше - щастя мати родину…  А головне, відкрили дітям своє серце, розділили з ними свою любов і душевне тепло. Щиро вітаю вас із святом родинного затишку та дитячої надії!».
 
Необхідну консультацію з питань створення дитячих будинків сімейного типу, прийомних та патронатних сімей можна отримати в Житомирському міському центрі  соціальних служб міської ради. Детальніше читайте тут.