Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Державна комісія ТЕБ та НС оновила поділ регіонів за рівнем епідемічної небезпеки

02.10.2020
Державна комісія ТЕБ та НС оновила поділ регіонів за рівнем епідемічної небезпеки

 Про це повідомляє  МОЗ України. Так,  «червоний» рівень епіднебезпеки діятиме у 2 адміністративних одиницях, з 5 жовтня.

За оновленим поділом регіонів за рівнем епідемічної небезпеки, «червоний» рівень зберігатиметься у місті Тернопіль, а замість Бережан Тернопільської області туди віднесено Канів Черкаської області.

До «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки віднесено 126 адміністративних одиниць, що на 15 більше, ніж минулого тижня, в тому числі 12 обласних центрів – Вінниця, Луцьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький, Харків, Чернівці.

 «Жовтий» рівень епідемічної небезпеки, за словами головного санітарного лікаря, буде встановлено у 274 адміністративних одиницях, що на 15 більше, ніж тиждень раніше, в тому числі він продовжуватиме діяти в місті Київ.

 Житомир та Житомирська область знаходиться в «жовтому» рівні, окрім Коростишівського, Житомирського, Любарського, Лугинського, Овруцького, Олевського, Чуднівського районів: вони знаходяться в «помаранчевому» рівні епіднебезпеки.

Засідання Центральної комісії ТЕБ та НС проводиться щотижня. За результатами аналізу ситуації в регіонах визначаються рівні розповсюдження короновірусу.

Бережіть себе і своїх близьких.