Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» запрошує всіх мешканців Житомирської міської об’єднаної територіальної громади до участі у проєкті «Розмова»

12.10.2020
Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр»  запрошує всіх мешканців  Житомирської міської об’єднаної територіальної громади до участі у проєкті «Розмова»

Фонд є некомерційною освітньою організацією, покликаною гідно вшанувати пам'ять жертв трагедії Бабиного Яру та сприяти гуманізації людства через збереження та вивчення історії Голокосту.

Документальний проєкт «Розмова» – це один із проєктів фонду, у якому організатори намагаються показати інтерв’ю з жителями України із кожного її куточка.

Через персональні історії Фонд створює лінію пам’яті між поколіннями та зв’язує сучасне та минуле українців із різних частин України через спільні та вічні цінності. Завдяки широкому охопленню є можливість вивчити та дослідити, як персональне знання історії передається від покоління до покоління та як формує погляди сучасної людини і її мрії про майбутнє.

Із запитаннями проєкту можна ознайомитись попередньо на сайті rozmova.io.

Департамент соціальної політики міської ради