Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Чи відчули ви покращення тиску подачі води?

04.11.2020
Чи відчули ви покращення тиску подачі води?

Відсьогодні у Житомирі введено в експлуатацію новопрокладену ділянку південного магістрального трубопроводу нашого міста довжиною 6 км, що дозволить не лише скоротити витрати води, а й подавати воду зі стабільно високим тиском мешканцям Нижньої Польової, промислового району міста, до деяких вулиць центральної частини міста, споживачам Станишівки, Зарічан, Новогуйвинського.

За інформацією КП «Житомирводоканал», протягом року було реконструювали 6 000 метрів водогону та 3 дюкерні переходи під річкою Тетерів. Вже з ранку 4 листопада мешканці та підприємства Нижньої Польвої, промислової зони, Станишівки, Зарічан та окремих частин центру Житомира будуть мати стале водопостачання з необхідним тиском! Виконано величезний об’єм робіт, найбільший за останні 25 років. Завдяки реконструкції цього водогону буде заощаджено 10 000 метрів кубічних на добу!

КП «Житомирводоканал» закликає громадян на офіційній сторінці «Комунальне підприємство "Житомирводоканал" у СМ Фейсбук надати інформацію з таких питань:

  • чи відчули ви покращення тиску подачі води;
  • якщо проблема залишилась - в коментарях вкажіть, де саме ви проживаєте.