Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Мій веселковий оберіг»

19.11.2020
«Мій веселковий оберіг»

Під такою назвою пройшов фестиваль дитячих розмальовок, авторами яких стали діти – вихованці прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та опікунських сімей. Захід організовано Житомирським міським центром соціальних служб міської ради.

Фестиваль приурочений Дню спільних дій в інтересах дітей – дню прийняття Конвенції ООН про права дитини, що відзначається у світі 20 листопада.

Ідея проведення фестивалю виникла після майстер-класу для прийомних батьків та батьків-вихователів, на якому вони розмальовували обереги своїх сімей – «Будиночки щастя», і жалкували, що поряд не було їх дітей. Цей фестиваль – продовження створення власних оберегів. Діти із задоволенням долучилися до спільної творчої роботи, від якої отримали гарні емоції.

Довідково: Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини ще у вересні 1991 року. Конвенція базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації.

У цьому році відзначається 29 річниця прийняття Конвенції ООН про права дитини.

За інформацією Житомирського міського центру соціальних служб міської ради