Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

ETSY: Клієнтський сервіс та комунікація в кризових ситуаціях

20.11.2020
ETSY: Клієнтський сервіс та комунікація в кризових ситуаціях

 

E-Export School від Укрпошти

21 жовтня 2020 року Укрпошта та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили серію освітніх роликів про можливості торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках: Amazon, ETSY, Shopify та eBay. Проєкт реалізовано агенцією TECHBUREAU у партнерстві з кінопродакшеном Perfectionist.

17 листопада 2020 року відбулася онлайн – зустріч на тему «ETSY: Клієнтський сервіс та комунікація в кризових ситуаціях».

Клієнт відмовився від товару, який ти зробив на замовлення?

Затримки в доставці?

Твій магазин отримав негативний відгук?​

Такі ситуації час від часу трапляються з кожним продавцем. Головне — знати, як спокійно та дипломатично розв'язати проблему з покупцем​

​На прикладі платформи Etsy в розмові з представником торговельного агентства в Україні та продавцем на Etsy Олександром Радічем розглянули найпоширеніші конфлікти​.

Нагадуємо:

- щовівторка о 19:00 у студії новий гість, який розкриває різні теми з онлайн-продажів за кордон;

- щосереди відео-курси по блокам на Ютубканалі.

Розклад вебінарів

Ютубканал

Посібник «E-export. Як розпочати бізнес з України: юридичні, податкові та митні  аспекти»

Відеопроєкт з надихаючими історіями успіху українських екпортерів

E-Export School від Укрпошти це відкрита інформаційна платформа для українських виробників, започаткована Укрпоштою наприкінці 2016 року.

Мета проекту: через серію інтенсивів-семінарів та індивідуальні консультації  допомогти представникам малого і середнього бізнесу вийти на зовнішні ринки шляхом продажу товарів кінцевим споживачам за допомогою інтернет-інструментів з України за кордон. 

Освітній курс складається з 5 блоків навчальних відео, що виходитимуть щотижня протягом наступного місяця на YouTube каналі Укрпошти  та коротких довідників, які можна буде знайти на Facebook сторінці E-Export school від Укрпошти.