Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Добру справу зробити легко: придбай кольорові шкарпетки та допоможи сонячним дітлахам!

23.11.2020
Добру справу зробити легко: придбай кольорові шкарпетки та допоможи сонячним дітлахам!

Придбати кольорові шкарпетки і таким чином допомогти ГО «Діти Сонця» зібрати кошти на навчання для сонячних дітлахів… У міській раді  запрошують всіх небайдужих долучитися до доброї справи. Акція  #ЩедрийВівторок проходить у Житомирі з 23 листопада до 01 грудня 2020 року.

«Вівторок – це день, коли частину заощадженого після «чорної п’ятниці»  можна  інвестувати у добрі справи.  У цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху #GivingTuesday». Учасники роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій і стають благодійниками», -  каже Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Всі, хто бажає долучитися до акції та допомогти ГО «Діти Сонця» зібрати кошти для подальшого навчання діток із синдромом Дауна, можуть придбати кольорові шкарпетки, написавши  на електронну адресу управління у справах сім’ї, молоді та спорту:  ussms@zt-rada.gov.ua,  чи замовити за номером телефону: (0412) 48-12-13.

Вартість однієї пари – 50 грн.