Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

22 грудня - День пам’яті Героя Володимира Кудрявцева

22.12.2020
22 грудня  -  День пам’яті Героя Володимира Кудрявцева
  Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
  Прийду на світанні в садок із росою,
             А  може, дощем на поріг упаду…
                    (Оксана Максимишин-Корабель)
 
                          
Володимир Кудрявцев народився 5 вересня 1994 року в селі  Жадьки Черняхівського району Житомирської області  у багатодітній родині.  Закінчив загальноосвітню школу. Добре вчився, був  лідером і душею компанії.
Добровольцем вступив до лав добровольчого батальйону, у складі якого брав участь в антитерористичній операції на сході України.
Згодом проходив військову службу за контрактом у лавах Збройних сил України кулеметником 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Був сонячним променем для своїх побратимів. Мав позивний «Кудрик» (так його називали і в школі). Володимир міг миттєво підняти настрій засмученим друзям, додати їм енергії, налаштувати на роботу і боротьбу.
Рідним обіцяв повернутися на Новорічно-Різдвяні свята…
22 грудня 2015 року солдат Кудрявцев Володимир Миколайович загинув поблизу селища Піски Ясинуватського району Донецької області, віддавши своє молоде життя за мирне небо над нами.
Залишилися у вічному горі батьки, брати і сестри, дружина Олена і маленький син Єгор. Сім’я Героя на даний час проживає у м. Житомир.
Герої не вмирають!