Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати відпрацювали у «регламентній» комісії

14.12.2020
Депутати відпрацювали у «регламентній» комісії

Відбулися засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, дотримання законодавства та протидії корупції під головуванням Олександра Черняховича. У порядку денному було розглянуто профільні та поточні питання  другої сесії, яка запланована на 17 грудня.

Було обрано заступника голови комісії:  ним став Олександр Порядін, секретаря – Сергія Іванкевича, а також затверджено  регламент роботи.

 Одним із проєктів рішення передбачено внесення змін  у програму освіти  2020 року, що зумовлено виділенням додаткових коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Субвенція направлена у 2020 рік на загальну суму 4 392,2 тис.грн.

Також передбачено збільшити суму видатків субвенції на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами на загальну суму   159,0 тис.грн.

Також депутати заслухали доповідь керівника водоканалу щодо укладання субкредитного договору з Міністерством фінансів України під гарантію Житомирської міської ради та підтримано даний проєкт рішення.

Присутні також затвердили в новій редакції комплексну цільову Програму розвитку житлового господарства «Ефективне та надійне житлове господарство – мешканцям міста на 2018-2020 роки» Житомирської міської об’єднаної територіальної громади та її затвердження, підтримали  зміни та доповнення до Програми розвитку громадського транспорту Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, внесли зміни до міської цільової програми «Впровадження стратегічних ініціатив Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки».

Заслухали звіт про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року, а також підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2019 № 1716 «Про бюджет Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».