Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

10 грудня завершилася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

11.12.2020
10 грудня завершилася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

У День прав людини, який 10 грудня щорічно відзначається світовою спільнотою, завершилася  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка тривала з 25 листопада.

До акції активно долучилися управління у справах сім’ї, молоді та спорту, департамент освіти, управління культури, служба (управління) у справах дітей міської ради, Житомирський міський центр соціальних служб, дошкільні, загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади.  Загалом проведено більше 200 інформаційно-просвітницьких заходів в режимі онлайн та офлан з дотриманням карантинних обмежень.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради підтримало низку заходів в рамках акції:

  • Публікація та поширення  буклетів, брошур, календарів, дорожньої карти, інших матеріалів;
  • Спільно з Головним управлінням Національної поліції у Житомирській області організовано експозицію «Річ у тім…»

10 грудня відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності, на якому підводилися підсумки акції.

Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, зазначила: «Велика подяка усім, хто не байдужий до проблеми, хто виявляє нульову толерантність до насильства, однак діяльність у сфері протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі  продовжується і не обмежується рамками акції».

Після закінчення засідання комісії, представники та представниці взяли участь у інформаційно-просвітницькій акції «Разом проти насильства!» на вул. Михайлівській, організованій департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Національної поліції в Житомирській області та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.