Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин: маємо допомогти бізнесу легше перенести січневі карантинні обмеження

21.12.2020
Сергій Сухомлин: маємо допомогти бізнесу легше перенести січневі  карантинні обмеження

Локдаун, який  Кабмін  планує запровадити в Україні  з  8 до 24 січня, аби  сповільнити темпи поширення коронавірусу, буде відчутним для малого й середнього бізнесу та  ФОПів.  Житомирські підприємці вкрай стурбовані,  що через січневі обмеження можуть не тільки втратити свої доходи, а й понести значні  збитки.  Про  вплив  січневого локдауну  на діяльність суб’єктів господарювання йшлося сьогодні, 21 грудня,  під час зустрічі підприємців, керівників ринків та торговельних центрів Житомира з міським головою.

 До понеділка сторони мають розробити свої пропозиції, які  будуть обговорені та враховані  при прийнятті подальших рішень.

«До понеділка мають визначити, який ринок  яку знижку дає підприємцям. Це стосується і   торговельних  центрів... Зрозуміло, що платежі, які є обов’язковими: охорона, електроенергія та інші.  Решта ж платежів мають бути мінімізовані… Вдячний підприємцям і власникам ринків  та  торговельних  центрів за розуміння», -  каже Сергій Сухомлин.

Місто, в свою чергу, перегляне свої можливості в межах чинного законодавства, аби суб’єкти господарювання набагато легше могли перенести січневі  карантинні обмеження.