Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Навчити молодь адаптуватися у сучасному швидкозмінному світі: понад 60 житомирських підлітків стали учасниками програми «Навички ХХІ століття та лідерство»

23.12.2020
Навчити молодь адаптуватися у сучасному швидкозмінному світі: понад  60  житомирських  підлітків  стали учасниками  програми «Навички ХХІ століття та лідерство»

Бути гнучкими, змінюватися та вчитися…  Здатність молоді адаптуватися у сучасному динамічному світі – вимога часу.

З 1 до 13 грудня у  Житомирі вперше проходила навчальна онлайн-програма  з неформальної освіти для підлітків «Навички XXI століття та лідерство». Її ініціювала ГО «Молодіжна фундація європейських ініціатив», а управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради підтримало креативну ідею.

На платформі zoom з підлітками зустрілися  кращі спікери неформальної освіти. 12 мотивуючих тренінгів ознайомили дітей з практичними навичками втілення підприємницької ідеї в життя;  з розвитком презентаційних навичок: ораторської майстерності, аргументованості, переконливості; із самоменеджментом як мистецтвом керувати собою, своїм часом, своїм життям; з розвитком комунікативної культури: вмінням будувати стосунки, комунікабельності, здатності працювати в команді та ін.

«Аби бути сьогодні конкурентним, молоді необхідно формувати навички та розширювати свої компетентності. Це важливо у сучасному світі»»,- каже Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Сьогодні, 23 грудня,  65 учасників  програми  - учнів 6-10 класів - отримали сертифікати та подарунки.

«Ми сьогодні відзначили 42 учасника програми за активність, 18 - за креативне виконання домашнього завдання, 16 - за влучні запитання спікеру, 8 відзначені як найактивніші. Також нагородили  8 переможців марафонів, які були проведені спікерами», - каже Ірина Яцик, керівниця ГО «Молодіжна фундація європейських ініціатив».

Головне - аби навчання допомогло підліткам у засвоєнні  важливих навичок для їхнього успішного майбутнього.

Більше фото на фейсбук- сторінці Житомирської міської ради.