Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати затвердили Положення про постійні депутатські комісії Житомирської міської ради VIII скликання

24.12.2020
Депутати затвердили Положення про постійні депутатські комісії Житомирської міської ради VIII скликання

Сьогодні, 24 грудня, на другому пленарному засіданні сесії міської ради депутати погодили оновлене  Положення про постійні депутатські комісії.

Положення про постійні депутатські комісії містить 5 розділів, а саме: загальні положення, повноваження, функціональна спрямованість постійних комісій, організація роботи та розподіл обов’язків між головою, заступником та секретарем постійної комісії. Згідно з положенням основними завданнями постійних комісій міської ради є попередній розгляд проєктів програм соціально-економічного і культурного розвитку, бюджету Житомирської міської територіальної громади, звіти про роботу виконавчого органу, його структурних підрозділів, підзвітних та підконтрольних раді та її виконавчому органу підприємств, установ та організацій, тощо.

Зазначимо, в Житомирській міській раді створили 5 постійних депутатських комісій: з питань депутатської діяльності, регламенту, дотримання законодавства, з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій, з питань містобудування, архітектури та землекористування, з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста  та комісія із соціально-гуманітарних питань. Також затвердили кількісний склад постійних комісій Житомирської міської ради та обрали голову, заступника голови, секретаря та членів комісій.