Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді прийнято План місцевого економічного розвитку

29.12.2020
У Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді прийнято План місцевого економічного розвитку

24 грудня 2020 року Житомирською міською радою прийнято рішення про затвердження Плану місцевого економічного розвитку на 2021 – 2022 роки.

Таке рішення підтвердило статус Житомира «Дійсний учасник» Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» та прийнято з метою підтримки суб’єктів господарювання, сприяння соціально-економічному розвитку, створення сприятливих умов для розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва, стимулювання інвестиційної та інноваційної активності на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади та, як наслідок, зростання показників доброту населення, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до бюджету Житомирської міської об’єднаної території громади.

План використовуватиметься задля вдосконалення партнерських відносин бізнесу та влади через формування інфраструктури підтримки підприємництва, посилення експортних можливостей МСП міста на національній та міжнародній аренах, сприяння розвитку креативних індустрій та сфери послуг міста.

Основні положення Плану місцевого економічного розвитку спираються на Глобальні цілі сталого розвитку, поглиблюють та конкретизують спільні дії місцевої влади і бізнесу у напрямі реалізації таких пріоритетів Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року як “Ефективне місто”, “Інноваційне місто”, “Інклюзивне місто” на коротко- та середньострокову перспективу.

Процес розробки Плану здійснювався з використанням практик партисипації та інтегрованого планування, шляхом залучення представників бізнесу, навчальних закладів, громадськості.

«План розроблено за підтримки Ініціативи Європейської комісії «Мери за економічне зростання» та розглянуто експертами Світового Банку, які вважають, що план відповідає принципам вищезазначеної Ініціативи ЄК. Зміст документу є власністю та відповідальністю Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.»