Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На зв’язку з педіатром телефоном (оновлено)

06.01.2021
На зв’язку з педіатром телефоном (оновлено)

На зв’язку з педіатром телефоном

Педіатр завжди на зв’язку!

Так, тепер те, що колись здавалося недосяжною мрією, Житомирський Центр первинної медико-санітарної допомоги втілює в життя.

Всі батьки знають наскільки важливо тримати постійний контакт зі своїм педіатром. Але життя непередбачуване — ваш лікар може захворіти, поїхати у відпустку, або у нього просто розряджений телефон.  Саме тому відсьогодні ми запроваджуємо нову послугу – «педіатр онлайн». Скористатися нею може будь-який батько чи мати для консультування з приводу здоров’я своєї дитини, харчування або за інших обставин для отримання кваліфікованої консультації.

Педіатр консультуватиме за номером телефону 066-024-78-63 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 19.00 та у суботу з 9.00 до 14.00. Тарифікація дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв’язку. Якщо номер зайнятий – перетелефонуйте, адже це означає, що хтось вже отримує консультацію.

Важливо! При складних станах дитини, в екстрених випадках телефонувати потрібно одразу до невідкладної або екстреної допомоги!

Центр первинної медико-санітарної допомоги втілює ідею комфортного та доступного закладу, дружнього до кожної родини з командою компетентних фахівців, орієнтованих на здоров’я, тривале та якісне життя.

Наша місія – збереження здоров’я родини шляхом надання гарантованих державою якісних, безоплатних медичних послуг та супроводу.