Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Галина Шиманська, завідувачка ЖДНЗ №39, отримала відзнаку "За заслуги перед містом Житомиром ІІІ ступеня"

29.12.2020
Галина Шиманська, завідувачка  ЖДНЗ №39, отримала  відзнаку

Почесну нагороду освітянці вручив міський голова  Сергій Сухомлин  «за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі міста, високу результативність у роботі…». 

Галина Шиманська є керівницею освітнього закладу з  2002 року.  З 2011 року очолює міський та обласний осередки Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».  Зазначимо, що ДНЗ №39 двічі перемагав у щорічному міському конкурсі «Дошкільний заклад року». 

У  2010 році освітянка нагороджена грамотою виконавчого комітету Житомирської міської ради, у 2018 -  іменним годинником міського голови.

«Вона є автором методичного посібника «Універсальні дидактичні ігри для дітей від 2 до 6(7) років», який має гриф Міністерства освіти України та схвалений до використання в дошкільних закладах України.  Під керівництвом Галини Степанівни педагоги є активними учасниками регіонального експерименту «Розвиток інформаційно-теоретичного компонента  в  міжкурсовий період та обласних, всеукраїнських, міжнародних виставок «Інноватика в сучасній освіті», «Сучасні заклади освіти»...», - розповідають в департаменті освіти.

До того ж,  її  учениця  Інна Гольська є переможницею міського та  обласного етапів, а також лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року-2017», позаяк Галина Степанівна велику увагу приділяє становленню молодих педагогів.

Вітаємо Галину Степанівну з вдячністю  за  гуманну та благородну справу - виховання підростаючого покоління!