Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У 2020 році послугами Комплексного закладу соціального захисту осіб, що потрапили у складні життєві обставини, скористалися понад 300 осіб

05.01.2021
У  2020 році послугами Комплексного закладу соціального захисту осіб, що потрапили у складні життєві обставини, скористалися понад 300 осіб

Відокремлений підрозділ Житомирської громадської організації «Милосердя» «Комплексний заклад соціального захисту осіб, що потрапили у складні життєві обставини» надалі продовжує свою діяльність, яка спрямована на соціальний захист найвразливіших членів громади. У 2020 році послугами закладу скористалися понад 300 осіб, а на сьогодні тимчасово проживає 48 осіб. Про це повідомляє департамент соціальної політики міської ради.

Попри виклики, які «подарував» 2020 рік, організація продовжує ефективно розвиватися і розширювати спектр соціальних послуг. Найкращим результатом діяльності є підготовка та формування мотивації в осіб до повноцінної реінтеграції у громаду і 98 осіб, які отримали підтримку організації в оформленні документів, знайшли у собі сили розпочати нову сторінку свого життя.

Варто зазначити, що організація систематично за залучені кошти від благодійників та меценатів покращує житлові умови тимчасового проживання для клієнтів закладу.

Ось так виглядає нова облаштована кімната для розміщення тих, хто потребує послуг. Організація працює й надалі, розвивається та покращує якість соціальних послуг.