Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«ДІМ (НЕ) БЕЗПЕКИ» пропонує онлайн-курс про домашнє насильство

05.01.2021
«ДІМ (НЕ) БЕЗПЕКИ» пропонує онлайн-курс про домашнє насильство

Студією онлайн-освіти EdEra спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні створено новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству «Дім (НЕ) БЕЗПЕКИ».

Онлайн-курс доступний за посиланням: https://www.nonviolence.ed-era.com/forms-domestic-violence, розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.

Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.

Для того, щоб оцінити знання в темі домашнього насильства, творці пропонують пройти тест.

На сторінці проекту також можна розповісти історію про домашнє насильство, пройти онлайн-курс.

Курс безкоштовний, без реєстрації, для широкої аудиторії. Можна лише підписатися, щоб отримувати новини на пошту.

Курс невеликий, частина лекцій зроблена з професійними акторами в стилі театру тіней.

У 2020 році в рамках проекту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» також були розроблені відповідні тематичні посібники, які були розміщені на сайті Координатора проектів ОБСЄ за наступними посиланнями:

Методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників: https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471033

Збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками: https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471051