Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська ОТГ стала партнером проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

06.01.2021
Житомирська міська ОТГ стала партнером проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

Житомирська міська об’єднана територіальна громада успішно пройшла відбір та стала партнером нового проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». Про це інформує департамент економічного розвитку міської ради. Відповідний проєкт  впроваджується в Україні  організацією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  за дорученням  урядів Німеччини та Швейцарії.

Цілі проєкту:

  • сприяти імплементації Директиви ЄС з енергоефективності (у т.ч. підтримка термомодернізації будівель центральних органів влади зразкового характеру відповідно до ст. 5 Директиви ЄС про енергоефективність);
  • підвищувати енергоефективність на муніципальному рівні шляхом запровадження систем енергоменеджменту, розробки енергетичних планів, реалізації проєктів тощо;
  • створити можливості для навчання фахівців та підвищення їхньої кваліфікації у цій сфері.

Відбір проведений за жорсткими (технічними) та м’якими критеріями з урахуванням попереднього досвіду в енергетичному менеджменті та перспектив розвитку систем централізованого теплопостачання у громадах. Протягом 2021 року ОТГ отримуватимуть підтримку проєкту у формі навчальних заходів, індивідуальних консультацій та супроводу експертів у сфері інтегрованого енергетичного планування.