Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Департамент освіти: У період з 08 до 24 січня 2021 року відвідування закладів освіти здобувачами освіти заборонено. Виключення- вихованці закладів дошкільної освіти

11.01.2021
Департамент освіти: У період  з 08 до 24 січня 2021 року  відвідування закладів освіти здобувачами освіти заборонено. Виключення- вихованці закладів дошкільної освіти

Відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 05.01.2021 № 3 «Про організацію роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної освіти всіх типів та форм власності Житомирської об’єднаної територіальної громади у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 24 січня 2021 року» заборонено у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 24 січня 2021 року  відвідування закладів освіти здобувачами освіти, за виключенням вихованців закладів дошкільної освіти.

Для закладів позашкільної освіти організовано освітній  процес шляхом використання інструментів і технологій дистанційного навчання.

КУ  «Перший інклюзивно - ресурсний центр» (Колос Т.М.), «Другий інклюзивно - ресурсний центр» (Шовтюк А.М.),  «Третій  інклюзивно - ресурсний центр» (Самолюк К.В.) проводять комплексну психолого - педагогічну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами  та надання корекційно - розвиткових послуг із дотриманням протиепідемічних заходів згідно визначеного  для кожної родини часу відвідування.