Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Суспільно важливі заходи, мандрівки, табори та волонтерські проєкти: житомирські пластуни звітували про свою річну діяльність

12.01.2021
Суспільно важливі заходи, мандрівки, табори та волонтерські проєкти: житомирські пластуни звітували про свою річну діяльність

Суспільно корисні  заходи, волонтерські проєкти та співпраця з  освітніми закладами та органами влади … Сьогодні житомирські пластуни  звітували про  діяльність, пророблену впродовж попереднього року Пластовим молодіжним центром.

"За 2020 рік Центр організував 27 заходів. Кількість учасників – 7370. Волонтери Центру долучились до організації 22 громадських заходів. За цей рік наші волонтери провели 792 години занять з дітьми та молоддю, на підготовку до яких було витрачено ще 1188 год", - презентує результати роботи комунальної установи її керівник Захар Маковський.

Попри те, що впродовж весняного періоду  через протиепідемічні обмеження пластуни працювали в онлайн-режимі, скаути регулярно ставали донорами крові, а в квітні передали житомирським лікарням 100 захисних екранів, отриманих  від київських друзів.

Творчі вечори, акції, новацькі мандрівки, інформаційні точки для житомирян, таборування,  змагання, мандрівні модульні табори, презентація фільмів, збір волонтерської допомоги для військових в зоні ООС, квести, презентація восьми методичних посібників із “Захисту України” для шкіл нашого міста  – це далеко не всі організовані за звітний період заходи, спрямовані на сповідування пластових цінностей, серед яких  – фізична підготовка, патріотизм, навички виживання в складних природніх умовах тощо.

 «Пласт - це не просто організація для проведення дозвілля.   Пласт довів, що, окрім знань, дає гарний життєвий досвід, а тому  Пластовий молодіжний  центр має розвиватися… Дякую вам за ту роботу, яка проводилася», - каже заступниця міського голови Марія Місюрова, наголошуючи, що до виховних пластових програм мають долучатися якомога більше дітей, а тому важливе значення має співпраця Пласту з освітніми закладами  міста.

Станом на грудень 2020 року при Центрі виховуються 109 вихованців – 7 роїв ноцтва (36 хлопчиків та 27 дівчаток); 7 гуртків  юнацтва(23 хлопців та 14 дівчат), 1 гурток старших пластунів (3 хлопці та 6 дівчат). З вихованцями постійно працюють 13 волонтерів.

Окрім того, житомирські пластуни розпланували  свою подальшу діяльність. У планах на цей рік – 4 вишколи/тренінги; 9 мандрівок/поїздок;  5 таборів; 13 внутрішніх заходів Центру; 16 відкритих громадських акцій; 504 щотижневих занять з дітьмиГоловне – щоб 2021 рік не підвів  та дав можливість мріям пластунів  втілитися у суспільно важливих проєктах.

Детальніше зі звітом КУ   «Пластовий молодіжний центр» можна ознайомитися в презентації.