Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудеться Всеукраїнський проєкт «Мистецька школа в смартфоні “БУДЬ З НАМИ”»

28.01.2021
У Житомирі відбудеться Всеукраїнський проєкт «Мистецька школа в смартфоні “БУДЬ З НАМИ”»

01 – 03  лютого 2021 року в Житомирі відбудеться перша зустріч членів робочої групи учасників Всеукраїнського проекту «Мистецька школа в смартфоні “БУДЬ З НАМИ”». Це перший проект, де буде створено освітню платформу для роботи по впровадженню цифрових технологій в організацію освітнього процесу. Ініціативу Музичної школи імені Святослава Ріхтера провести першу зустріч представників проекту саме в м. Житомирі  підтримало управління культури та Житомирська міська рада.

Проект запроваджується за ініціативи Дитячої школа мистецтв №5 ім. І.О. Дунаєвського м. Харкова (директор Кравчук О.В.) і підтримано Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти (директор Бриль М.М.) та ГО “Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти” (голова Ховзун Б.П.). В заході беруть участь керівники мистецьких закладів культури України зі Львова, Києва, Миколаєва, Харкова, Черкас, Ужгорода, Донецької області, Одеси, Кривого Рогу, Трускавця, Вінниці, Луцька, керівник проекту «Єдина школа» Олексій Кошевець.

Online включення - керівник експертної групи з мистецької освіти Директорату культури і мистецтв Міністерства культури та інформаційної політики України Тетяна Колос та керівники мистецьких шкіл України учасників проекту.

Мета зустрічі: обговорення створення освітньої платформи для роботи по впровадженню  цифрових технологій в організацію освітнього процесу, зустріч з проектним та фінансовим менеджерами освітньої платформи "Єдина школа" для ґрунтовного обговорення структури системи та вирішення важливих питань щодо реалізації проекту, підключення онлайн учасників проекту, офлайн-онлайн конференції  ГО “Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти”, питання запровадження методичної роботи за мистецькими напрямками в мистецьких школах  України.

В результаті впровадження Всеукраїнського проекту  «Мистецька школа в смартфоні “БУДЬ З НАМИ”» ми отримаємо:

електронний журнал, розклади занять, щоденник учня, робочі плани викладачів, статистику відвідування закладу, оцінювання здобувачів освіти, архіви даних, автоматичне складання звітів, тестування здобувачів освіти з теоретичних дисциплін, аналіз роботи кожного викладача, аналіз роботи керівника і врешті всього мистецького закладу з можливістю виведення в таблицю exl будь-якого напрямку роботи закладу.

Для батьків це - вільний доступ у будь-який час до електронного щоденнику своєї дитини, до оцінок, зауважень викладача, домашнє завдання,  шкільний чат та чат для викладача й батьків (з можливістю прикріплювати необхідні файли).

 02 лютого в Домі української культури відбудеться зустріч представників  робочої групи учасників Всеукраїнського проекту «Мистецька школа в смартфоні “БУДЬ З НАМИ”» з керівництвом м. Житомира.