Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

GO ISRAEL: «Зона вільної торгівлі України з Ізраїлем: нові можливості і перспективи для бізнесу»

04.02.2021
GO ISRAEL:  «Зона вільної торгівлі України з Ізраїлем:  нові можливості і перспективи для бізнесу»

Шановнийекспортере

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Embassy of Ukraine in the State of Israel та Офіс з просування експорту України запрошують Вас на онлайн-захід GOISRAEL на якому Ви дізнаєтесь про нові можливості для експорту і двосторонньої співпраці, які надає Угода про зону вільної торгівлі з Ізраїлем. 

Мета заходу - ознайомити українських виробників, експортерів та інших зацікавлених представників бізнесу з новими можливостями, які надає Угода про зону вільної торгівлі з Ізраїлем.

Хто може взяти участь у заході - підприємства зі всіх регіонів України, які мають експортний досвід та зацікавлені у виході на ринки Ізраїлю, або хочуть дізнатись більше про деталі Угоди.

Деталі проведення заходу:

Дата: 23 лютого 2021 року
Онлайн-платформа: ZOOM
Початок: 11:00 (Київський час)
Завершення заходу: 13:10

Реєструйтесь вже зараз, адже кількість місць обмежена!

УЧАСТЬ У ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА!

____________________________________________________________________

Ізраїль – один з найпотужніших імпортерів у світі та перша країна Близькосхідного регіону, з якою Україна підписала Угоду про зону вільної торгівлі. Потенціал купівельної спроможності ізраїльського населення дозволить диверсифікувати та розвинути український експорт та стане стимулом для МСП, бо бізнес в Ізраїлі побудований на малих підприємствах, які стануть потенційними  партнерами українських виробників.

В рамках Угоди для низки сільськогосподарських та промислових товарів будуть скасовані або знижені імпортні мита вже з початку 2021 року, для низки інших – поступово протягом наступних 3-5-7 років.