Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Обережні водії можуть отримати до 18% кешбеку від суми страхування

08.02.2021
Обережні водії можуть отримати до 18% кешбеку від суми страхування

Житомирська міська рада спільно з сервісом Штрафи UA погодили початок реалізації соціального проєкту, спрямованого на зниження аварійної небезпеки на дорогах. На вебсайті Житомирської міської ради  найближчим часом з’явиться додаток, в якому в реальному режимі часу можна буде отримати інформацію про  рівень безпеки дорожнього руху.

Наразі у розділі «Безпечне водіння» сервісу встановлено віджет, який формує статистичні дані, щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості автомобілів в місті, витрати пального, кількості різких рушань автомобілей з місця та ін.

Збір інформації для віджету здійснюється за допомогою функції Безпечне водіння, що є частиною додатку для смартфону Штрафи UA – платіжно-інформаційного сервісу для водіїв України, який працює з 2016 року. За допомогою додатку можна перевірити наявність та сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху, відстежити статус їх закриття та оформити автоцивілку.

Функція «Безпечне водіння» була розроблена за сприяння Міністерства інфраструктури України для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретним водієм і мотивує його до покращення набутих навичок. «За відповідну поведінку на дорозі водій отримує відповідний рейтинг, на підставі якого зможе отримати до 18% знижки на автоцивілку», - зауважив Ян Ковлаков, заступник керівника з питань комунікації з державними установами

У ході зустрічі сторони домовились підписати Меморандум про подальшу співпрацю.