Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Відбулося засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста

11.02.2021
Відбулося засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста

Актуальні питання життєдіяльності житомирської громади обговорили депутати під час  засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста 10 лютого.

Депутати детально проаналізували результати ознайомчих виїзних засідань, що відбулися на базі комунальних підприємств.  Зокрема, було підведено підсумки відвідування об’єктів КП «Житомиртеплокомуненерго» 27 січня. Тоді депутати  оглянули реконструйовані котельні РК-8, РК-10 та центральний тепловий пункт  за адресою проспект Миру, 22.   

А 29 січня представники депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства  разом з депутатами інших постійних комісій Житомирської міської ради  вивчали рівень доступності об’єктів  Парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна КП «Парк» міської ради для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема зосередивши увагу на кількості безбар’єрних доріжок та наявності понижень тротуарів тощо.

Також депутати обмінялися думками щодо інспекції об’єктів реконструкції КП «Житомирводоканал», під час якої вони ознайомилися з роботою комунального підприємства.

Розглянула комісія і проєкт рішення міської ради щодо прийняття у комунальну власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади від ВАТ «Льонотекс» дощового каналізаційного колектору по вул. Сергія Параджанова, 125 в м. Житомирі. Як зазначив начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун, у разі затвердження відповідного проєкту рішення сесією,  колектор (протяжність труб від вул. Корольова до вул. Слобідська  2900 м.п., діаметр труб 1000-1200 мм) планують передати на баланс КП «Експлуатація штучних споруд» міської ради.

Окрім того, депутати ознайомилися з проєктами рішень, які стосувалися внесення змін до складу комісії з припинення комунального підприємства «Житлове виробниче підприємство аварійних робіт» Житомирської міської ради та інших комісій.

Також депутати заслухали інформацію начальника управління транспорту і зв’язку міської ради Костянтина Підпокровного щодо роботи автоматизованої системи оплати проїзду у  транспорті м. Житомира, а також директора КП «Центр захисту тварин» Олександру Мельник стосовно стратегії розвитку комунального підприємства.

Всього у порядку денному комісії було 20 питань.