Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські фахівці долучилися до Першої всеукраїнської онлайн-конференції лікарняних вчителів

11.02.2021
Житомирські фахівці долучилися до Першої всеукраїнської онлайн-конференції лікарняних вчителів

10 лютого відбулася Перша всеукраїнська онлайн-конференція лікарняних вчителів, під час якої освітяни разом з експертами обговорили основні аспекти  організації якісного і комфортного навчання в стінах лікарень.

Зокрема, на важливості доступної освіти для дітей на базі медичних закладів та ролі педагогів у налагодженні даного процесу наголосила куратор проєкту «Школа Супергероїв» Наталія Мосейчук.

Заступник міського голови Марія Місюрова поділилася досвідом успішного запуску  проєкту в КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека». Житомир став третім містом в Україні, де запрацювала супергеройська школа. Кімнату, де можуть навчатися дітки, що перебувають на лікуванні, облаштували  на ІV поверсі лікувального корпусу стаціонару дитячої лікарні ще у 2019 році.

До конференції долучилися також вчителі  ЗОШ №33 міста Житомира, які  викладають  в «Школі супергероїв», та фахівці департаменту освіти міської ради.

Довідково: «Школа Супергероїв» – це школа на базі медичного закладу, зі спеціально облаштованими класами, сучасними технологіями та методикою викладання, яка враховує режим лікування дітлахів. Першу в Україні «Школу супергероїв» було відкрито у 2016 році на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України «ОХМАДИТ».