Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Увага! Небезпечні наслідки сильних снігопадів

15.02.2021
Увага! Небезпечні наслідки сильних снігопадів

З початку місяця, станом на 15 лютого, в місті випала двомісячна норма опадів. Внаслідок чого на дахах житлових будинків, будівель та споруд накопичилась велика кількість снігу, який в період значного коливання денної та нічної температур повітря перетворюється у льодові нарости й бурульки.

 Падіння цих льодових утворень та снігу з дахів може привести до травмування і навіть загибелі мешканців громади, пошкодження особистих транспортних засобів, нанесення інших значних матеріальних збитків.

З метою уникнення нещасних випадків та травматизму управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради закликає:

керівників підприємств, організацій та установ, на балансі яких перебувають будинки, будівлі та споруди, управителів багатоквартирних будинків, керівників ЖБК, ОСББ та інших організацій, що здійснюють утримання та обслуговування будівель житлового фонду громади, організувати своєчасне прибирання снігу та бурульок з дахів, забезпечити своєчасне очищення внутрішніх та зовнішніх систем водовідведення від льоду, а у випадку неможливості - огородження небезпечних ділянок території в межах своєї відповідальності;

громадян - бути особливо пильними під час перебування на вулицях та у дворах міста. Проходячи вздовж будинків, будівель та споруд необхідно переконатись у відсутності загрози падіння з їх дахів снігу та бурульок, оминати місця, позначені кольоровими стрічками та попереджувальними знаками.

Шановні громадяни! Будьте уважними та пильними, перебуваючи за кермом особистого транспорту та вибираючи місце для його паркування, а також рухаючись пішки вулицями міста. У період значного зниження температури, що прогнозується Житомирським обласним гідрометцентром протягом поточного тижня, не залишайте без крайньої потреби свої оселі, а виходячи на вулицю, не забувайте тепло одягатись.