Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконавчий комітет міської ради погодив план реалізації освітньої програми «Школа місцевого самоврядування»

17.02.2021
Виконавчий комітет міської ради погодив план реалізації  освітньої програми «Школа місцевого самоврядування»

Рішення щодо організації роботи Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування» у 2021 році було прийнято сьогодні, 17 лютого, під час засідання виконавчого комітету міської ради.

«Школі місцевого самоврядування» вже понад 10 років. Нашими випускниками вже стали понад три тисячі слухачів.  Деякі з них зараховані до кадрового резерву або працюють у міській раді, інші стали волонтерами та громадськими діячами, - розповіла начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, - Особливістю цьогорічного навчання у «Школі місцевого самоврядування» є те, що навчання буде змішаним і здійснюватиметься частково у дистанційній формі, частково – в офлайні».

Також Ірина Ковальчук поінформувала, що у 2021 році муніципальну молодіжну програму  планують провести двічі: з березня до квітня та з жовтня до грудня.

Під час засідання також було зазначено, що метою програми «Школи місцевого самоврядування» є залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Діяльність Школи спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе, у тому числі і у ролі спеціаліста виконавчих органів. Програма Школи - це цикл теоретичних та практичних занять для молодих людей з елементами інформативного обсягу, необхідного для подальшого формування своєї кар’єри в усіх сферах суспільного життя. Навчання є безкоштовним та не має вікового цензу.

Зареєструватися для участі  у «Школі місцевого самоврядування» можна заповнивши анкету ТУТ.