Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Експертна рада визначає претендентів на отримання грантів для обдарованої молоді

18.02.2021
Експертна рада визначає претендентів на отримання грантів для обдарованої молоді

Наразі у міській раді проходить засідання експертної ради з висунення претендентів на отримання грантів для обдарованої молоді на 2021 рік.

Цьогоріч подано 25  проєктів на здобуття грантів на загальну суму 844 639 грн. Нагадаємо, що  зазначений  грант надається молоді віком від 14 до 35 років. Сьогодні експерти визначать кращі проєкти у соціальній та гуманітарній сферах нашої громади та нададуть пропозиції міському  голові, який  розпорядженням  визначить  переможців.

Оцінювання проєктів здійснюється шляхом виставлення балів від 0 до 5. Основні критерії, якими керуються експерти при оцінюванні, – відповідність проєкту меті; реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів; очікувана ефективність використання бюджетних коштів та очікуваних результатів реалізації заходу; рівень  матеріально-технічного забезпечення, необхідного для реалізації  проєкту. Рішення експертної ради про висунення претендентів на одержання гранту ухвалюється шляхом голосування більшістю членів експертної ради.

 У 2021 році фонд гранту складає 190  тис. грн, максимальний розмір кожного гранту не може перевищувати 50 тис. гривень.

Про результати конкурсу буде повідомлено разом з оприлюдненням розпорядження міського голови.