Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирян запрошують взяти участь у II Міжнародному інструментальному дистанційному конкурсі ім. І. Я. Падеревського

19.02.2021
Житомирян запрошують взяти участь у II Міжнародному інструментальному дистанційному конкурсі ім. І. Я. Падеревського

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці повідомляє про проведення II Міжнародного інструментального дистанційного конкурсу ім. І. Я. Падеревського  26- 28 березня 2021 року у Вінниці.

У 80-ту річницю смерті видатного композитора конкурс отримав назву міжнародного та відбуватиметься під почесним патронатом Міністерства культури, національної спадщини та спорту Республіки Польща.

«I Всеукраїнський інструментальний конкурс ім. І.Я. Падеревського вперше відбувся у 2020 році, коли ми святкували 160 річницю з дня народження Ігнація Яна…. У I Всеукраїнському інструментальному  конкурсі  І. Я. Падеревського взяло участь близько 70 учасників з всієї України. Учасників оцінювало журі, яке складалося з 8 польських та українських професійних музикантів та викладачів. Гала-концерт переможців  відбувся у Вінницькій обласній філармонії», - зазначають представники консульства.

Польській діяч та композитор Ігнацій Ян Падеревський народився на Вінничині та був пов'язаний з Житомиром,  де  поховані його батько Ян, мачуха та сестра.

Детальніше ознайомитися з Положенням про конкурс та заповнити заявку на участь можна тут.