Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Ніхто не буде вносити зміни в існуючий проєкт

03.03.2021
Ніхто не буде вносити зміни в існуючий проєкт

Сергій Сухомлин під час засідання виконавчого комітету наголосив присутнім, що затверджену концепцію пам’ятника ніхто не планує змінювати.

«Наразі ширяться чутки про зміну концепції пам’ятника «Захисникам України у війні з російським агресором». Хочу повідомити ніхто не буде змінювати архітектурну концепцію, що була погоджена з громадськістю, родинами та учасниками АТО», - наголосив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що 05 серпня, Сергій Сухомлин зустрівся з ветеранами АТО/ООС та родинами загиблих військовослужбовців та презентував проєкт майбутньої споруди, повідомив, що особисто звернувся до керівництва області з пропозицією щодо спорудження пам'ятника загиблих на Сході України учасників АТО/ООС на умовах співфінансування.

16 вересня 2020 року, на засіданні виконавчого комітету присутні погодили змінити назву пам’ятного знака/композиції на честь воїнів-захисників Вітчизни на Сході України.

«Змінити назву знака/композиції на честь «Воїнам Житомирщини – захисникам Вітчизни у збройному конфлікті на Сході України», виклавши назву у такій редакції: «Захисникам України у війні з російським агресором», - йдеться у рішенні.

Нагадаємо, що за ініціативи воїнів АТО/ООС, родин загиблих дане питання обговорювалось на загальних зборах. Відповідні зміни внесенні за протоколом обговорень. Учасники АТО та родини загиблих запропонували  встановити памятник воїнам, які загинули у зоні бойових дій на сході України, на майдані Соборному