Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі створюють Службу контролю у громадському транспорті задля ефективного контролю за пасажирськими перевезеннями

17.03.2021
У Житомирі створюють Службу контролю у громадському транспорті задля ефективного контролю за пасажирськими перевезеннями

У Житомирі впровадять Службу контролю громадського транспорту.  Мета – ефективний  контроль за пасажирськими перевезеннями комунального та приватного транспорту загального користування.  

 У прийнятому  сьогодні  рішенні виконкому  йдеться, що до 1 квітня цього року ТТУ передасть  функції контролю  КП  «Житомиртранспорт»,  який забезпечить створення та  функціонування на підприємстві такої Служби.

«Запроваджуємо серйозну міську інспекцію у громадському транспортіНа першому етапі це буде контроль, який всі ці роки здійснювало ТТУ, далі поквартально будемо розширяти Службу. Контролюватимуться як  комунальний транспорт, так і приватні перевізники», - каже Костянтин Підпокровний, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради.

Зазначено, що Служба  інспектуватиме не тільки систему оплати проїзду у громадському транспорті міста, а й санітарний стан, виконання графіків  тощо. Контролери, які працюють на сьогодні в ТТУ, будуть переведені до іншого комунального підприємства.

У договорах з приватним перевізником про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування буде передбачено здійснення контролю  КП «Житомиртранспорт» міської ради.