Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Перший крок розгляду проєктів в галузі "Культура" розпочато

19.03.2021
Перший крок розгляду проєктів в галузі

Відбулося засідання конкурсної комісії в онлайн-режимі, на якому була проведена оцінка конкурсних пропозицій інститутів громадянського суспільства на відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням. Першочергово членів комісії ознайомили з новим Положенням щодо порядку проведення конкурсу з надання фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, порядку їх реалізації та звітування за рахунок бюджетних коштів в галузі "Культура"

Члени комісії ознайомилися з поданими заявками ГО на участь у конкурсі. Було обговорено внесення змін до складу конкурсної комісії, розглянуто питання щодо відповідності конкурсних пропозицій критеріям, зазначеним в Положенні.

Безпосередні питання щодо перевищення кошторису у поданих проєктах задаватимуться учасникам під час захисту. Один з 30 заявлених проєктів було знято, оскільки  громадську організацію  було зареєстровано менше ніж пів року тому.

Заступниця міського голови Марія Місюрова доручила управлінню культури надати конкурсантам  рекомендації та висновки комісії для підготовки до захисту проєктів.

Публічний захист проводитиметься у два етапи.

Наступне засідання відбудеться 5 квітня о 10:00 год, де буде розглянуто 15 проєктів.