Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Підприємці, що страждають через карантинні обмеження «червоної» зони, отримують компенсацію з місцевого бюджету

25.03.2021
Підприємці, що страждають через карантинні обмеження «червоної» зони, отримують компенсацію з місцевого бюджету

Підприємцям, які не могли працювати через карантинні обмеження «червоної» зони,  виплатять кошти з місцевого бюджету. Обсяг видатків  на зазначену потребу з бюджету громади   -  10 млн грн. Рішення щодо внесення змін до Програми соціально-економічного і культурного розвитку території Житомирської міської територіальної громади за 2021 рік прийнято сьогодні, під час сесії міської ради. Зазначену Програму доповнено таким пунктом: «підтримка суб’єктів малого та середнього бізнесу, які постраждають внаслідок карантинних обмежень в «червоній» зоні, на умовах співфінансування з державним бюджетом».

Профільні виконавчі органи Житомирської міської ради розроблять порядок використання коштів, який буде затверджено  рішенням виконавчого комітету міської ради після попереднього погодження з  комісією з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.

Зі слів міського голови Сергія Сухомлина, для підприємців, що знаходяться в «червоній» зоні та не працюють, держава запропонувала  8 тисяч гривень і звернулася до місцевого самоврядування з проханням доповнити цю суму до середньої заробітної плати. За попередніми розрахунками департаменту  бюджету та фінансів міської ради, для підтримки  житомирських підприємців сума має становити близько 10 млн грн.