Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

16 питань порядку денного розглянули на позачерговому засіданні виконавчого комітету

29.03.2021
 16 питань порядку денного   розглянули на   позачерговому засіданні виконавчого комітету

Позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьогодні розглянуло 16 питань порядку денного,  більшість з яких -  зміни до фінансових  планів  комунальних підприємств.

Зміни та доповнення, внесені  сьогодні до Програми житлового господарства та поводження з побутовими відходами на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки, стосуються  забезпечення безперешкодного доступу для маломобільних груп населення до житлових будинків. На облаштування пандусів  планують   спрямувати орієнтовно 1 млн грн на 2021 рік.

Зазначимо, що у Житомирі створюється система обміну медичною інформацією  всіх закладів охорони здоров’я Житомирської міської ради.

Рішення «Про створення Системи обміну медичною інформацією закладів охорони здоров’я міста Житомира та затвердження Положення про експлуатацію та спільне утримання Системи» затверджено виконкомом. Так, лікарні працюватимуть на єдиному сервері, утримуватимуть серверне обладнання та видатки, що пов’язані з його експлуатацією та функціонуванням.