Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулася розширена нарада заступників директорів з виховної роботи та вчителів християнської етики загальноосвітніх навчальних закладів

22.08.2017
У Житомирі відбулася  розширена нарада заступників директорів з виховної роботи та вчителів християнської етики  загальноосвітніх навчальних закладів

Сьогодні, 22 серпня, в Домі української культури відбулася  розширена нарада заступників директорів з виховної роботи та вчителів християнської етики  загальноосвітніх навчальних закладів м. Житомира.

Заступник начальника управління освіти міської ради Раїса Кошевич каже, що такі форми роботи з педагогічними працівниками сприяють  кращій організації навчального року: «18 серпня  відбулася Всеукраїнська педагогічна конференція, організована Міністерством освіти і науки України, під час якої було окреслено чіткі завдання, визначено  пріоритетні напрямки розвитку освіти в Україні.  Саме окреслені під час конференції методологічні засади впровадження Нової української школи у новому навчальному році ми сьогодні обговорюємо із заступниками з виховної роботи житомирських шкіл. Пріоритетним напрямком у частині виховної роботи з дітьми є патріотичне виховання, плекання свідомого громадянина нашої держави».

Серед іншого, Раїса Кошевич повідомила, що управління освіти розпочинає роботу із впровадження курсу християнської етики в навчальних закладах: «Цей курс близько 10 років викладається в навчальних закладах міста на факультативних засадах (за бажанням батьків). Є пропозиції від громадськості міста щодо впровадження програми із викладання цього курсу. Наразі управлінням проводиться робота із  розробки зазначеного проекту».

Учасники наради обговорили питання упровадження Нової української школи, зокрема,  стан і тенденції викладання предметів духовно-морального спрямування, організацію національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді  у 2017/2018 н.р. Також під час з зустрічі було підведено підсумки оздоровлення обдарованих і талановитих дітей - учнів і вихованців  загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» влітку 2017 року.