Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Ціни на платні послуги, що надаються комунальними стоматологічними підприємствами, є набагато нижчими у порівнянні з приватними кініками

07.04.2021
Ціни  на платні послуги, що надаються  комунальними стоматологічними підприємствами, є набагато нижчими  у порівнянні з приватними кініками

 

Змінено тарифи на платні послуги, що надаються  комунальними стоматологічними підприємствами Житомирської міської ради. Попередні тарифи були затверджені у червні минулого року. Цьогоріч цінова політика пов’язана з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати.

Рішення щодо встановлення тарифів на платні послуги  КП «Стоматологічною поліклінікою №1» та «Стоматологічною поліклінікою №2» були прийняті сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Зазначено, що попри підвищення, ціни залишаються  набагато нижчими у порівнянні з приватними закладами, що надають аналогічні стоматологічні послуги.

До прикладу, видалити зуб  у комунальній поліклініці за старим тарифом можна було за 83 гривні, тепер це можна буде зробити за 100 гривень.

«Ціни  на лікування середнього карієсу становили від 75 до 210 грн в залежності від складності, тепер – від 89 грн до 244 грн.  Тариф на повну реставрацію зуба змінився з 180 - 419 грн  на  219 - 493 грн», - зазначила в.о начальника управління охорони здоров’я міської ради Ірина Шкап.