Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Втретє у Житомирі відбудеться Всеукраїнський фестиваль Духових оркестрів

09.09.2017
Втретє у Житомирі відбудеться Всеукраїнський фестиваль Духових оркестрів

З нагоди святкування Дня міста, 9 вересня, у Житомирі відбудеться третій Всеукраїнський фестиваль Духових оркестрів «Ми єдині!» Цього року на житомирян очікує не лише дефіле від кращих військово-музичних колективів України, а й святковий парад центральними вулицями міста.

Напередодні проведення фестивалю відбулась прес-конференція у якій взяли участь керівництво міста та керівники оркестрів.

«Фестиваль духових оркестрів – це унікальне дійство, адже тут представлені всі роди військ Збройних Сил України. Колективи військових оркестрів – це не тільки музиканти, а й ті люди, які захищають незалежність нашої країни і сьогодні ми продемонструємо житомирянам силу та міць нашої армії», –  розповіла секретар міської ради Наталія Чиж.

У фестивалі візьмуть участь 12 оркестрів з семи міст України, загалом до Житомира завітало 550 музикантів.

«Ми сподіваємось, що кількість учасників з України ще зросте у наступному році. Крім того, ми плануємо запросити колективи з інших країни», - зазначив заступник міського голови Матвій Хренов.

Святковий парад духових оркестрів Збройних Сил України та творчих колективів міста розпочнеться з вулиці Київської (стадіон «Спартак») та завершиться на майдані Соборному.

«Для кожного з нас велика честь сьогодні бути присутніми у Житомирі. . Своїми виступами ми демонструємо те, що українська армія з народом. Тому обіцяємо продемонструвати всю нашу майстерність на фестивалі», - Володимир Дашковський, начальник Військово-музичного управління Збройних Сил України, головний військовий диригент , народний Артист України.

У фестивалі візьмуть участь:

1.Центр військово-музичного мистецтва Выйськово-морських Сил ЗСУ (м.Одеса);

2.Дівочий народний духовий оркестр «Роксолана» педагогічного коледжу (м. Кременчук);

3.Оркестр Почесної варти Київського окремого полку Президента України ім.Б.Хмельницького (м.Київ);

4. Зведений духовий оркестр КЗ «Палац культури» та Житомирського музичного училища ім. В. Косенка;

5.Зведений військовий оркестр 95-ї окремої десантно –штурмової бригади та Житомирського військового інституту ім .С.П.Корольова (м.Житомира);

6.Народний ансамбль барабанщиць Національної академії внутрішніх справ України (м.Київ);

7. Військово-музичний центр Сухопутних військ ЗСУ (м.Чернігів);

8.Центр військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗСУ (м.Вінниця);

9.Зразково –показовий оркестр ЗСУ (м.Київ).