Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Водонапірна вежа» перемогла у голосуванні за вибір демонстраційного проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

11.09.2017
 «Водонапірна вежа» перемогла у голосуванні за вибір демонстраційного проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Сьогодні, 11 вересня, у Житомирі (за адресою: вул. Покровська, 6) відбулося відкриття Інформаційного центру інтегрованого розвитку Житомира 2030 та офісу проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». У заході взяли участь учасники Другого форуму інтегрованого розвитку.

Міський голова Сергій Сухомлин привітав житомирян із відкриттям  центру та зазначив, що проект  «Інтегрований розвиток міст в Україні» дуже важливий для Житомира, адже він включає в себе всі аспекти розвитку міста - демографічний, соціальний,  транспортний, а також  систему теплозабезпечення міста та екологію.

По завершенню урочистого відкриття, організатори Форуму оголосили демонстраційний проект, що переміг у загальноміському голосуванні за вибір демонстраційного проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Перемогу здобув проект «Водонапірна вежа».

Нагадаємо, що свій вибір демонстраційного проекту житомиряни могли здійснити з 7 вересня під час он-лайн голосування на сайті міської ради та 9 - 10 вересня на 6-ти локаціях міста. На вибір житомирян було представлено 3 проекти: «Навчальний велопарк для дітей», «Перший громадський простір» та «Водонапірна вежа».

Кількість учасників голосування склала близько 3000 осіб. В голосуванні взяли участь різні вікові групи та соціальні верстви. Найбільш активно голосування проходило у центрі міста.