Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Завершилася двадцять п’ята (позачергова) сесія міської ради сьомого скликання

14.09.2017
Завершилася двадцять п’ята (позачергова) сесія міської ради  сьомого скликання

Сьогодні, 14 вересня, у Житомирі відбулася двадцять п’ята (позачергова) сесія міської ради сьомого скликання. За підсумками засідання, з урахуванням пропозицій постійних комісій, прийнято ряд важливих рішень.

А саме: внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 16.03.2016 №167 «Про затвердження Програми розвитку міського громадського транспорту м. Житомира на 2016-2018 роки». Даним рішенням 12 млн. грн. буде спрямовано на заробітну плату працівників ЖТТУ, 11 млн. грн. - на технічне переоснащення автоматизованої системи оплати за проїзд, зокрема: закупівлю валідаторів. У тому числі, на 2,6 млн. грн. планують закупити валідатори, які будуть здавати в оренду приватним перевізникам.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук зазначив, що у 110 тролейбусах вже встановлено по одному валідатору. Зараз планується дообладнати ці тролейбуси ще одним пристроєм - на інші двері. Ті люди, які не мають при собі картки для розрахунку, зможуть оплатити за проїзд водієві. Кондуктора в тролейбусі вже не буде. Також валідатори будуть встановлені у всіх трамваях та маршрутках.

Депутати прийняли рішення про погодження договорів про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ між комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, ДК «Газ України» та НАК «Нафтогаз України» на умовах: Житомирська міська рада гарантує виконання комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради зобов'язань за Договорами на суму заборгованості, що підлягає реструктуризації (крім суми заборгованості з різниці в тарифах, погашення якої здійснюється за рахунок видатків державного бюджету), а саме: по ДК «Газ України» 34 351 061(тридцять чотири мільйони триста п’ятдесят одна тисяча шістдесят одна гривня 00 копійок); по НАК «Нафтогаз України» 25 000 000 (двадцять п’ять мільйонів гривень 00 копійок).

Також внесено зміни: до рішення міської ради від 28.12.2015 № 38 «Про затвердження Програми благоустрою та розвитку комунального господарства міста Житомира на 2016-2018 роки», до рішення міської ради від 21.12.2016№491 «Про міський бюджет на 2017рік» тощо.